Kurulduğu ilk günden günümüze, bir aile şirketi sıcaklığında çalışan Azizoğlu, artan müşterilerine aynı sıcaklıkla hizmet vermekten gurur duymaktadır.Kaliteli hizmet anlayışıyla, sürekli kendisini yenilemeye devam ettiren Azizoğlu, gelecekte de bu anlayışla çalışmalarını sürdürmeye kararlıdır.


Hizmet sektörünün gereklerini işletme anlayışında gösterdiği özen ve titizlikle gerçekleştiren Azizoğlu, müşterilerinden kazandığı güven
ile günümüzde ve gelecekte,daha da gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Azizoğlu Fırın & Cafe'de, yüksek kalitede geleneksel ürünler sunmayı hedefleriz. Poğaçalar, Börekler, Zeytinyağlılar, Kurabiyeler, Hamur İşleri, Pastalar ve Tatlılar yüzyıllar boyu mutfaklarımızın başlıca unsurları olmuştur; Bugün bu gelenekleri büyük gururla sürdürüyoruz. Ürünlerimiz basit malzemelerle hazırlanmaktadır.

Un, taze yumurta, süt, tereyağı, şeker, tuz ve maya. Bireysel tariflerine göre, ana ürün grubumuzun temel hamurunu ve hammaddelerini yönlendiriyoruz. Modern kent mutfağından esinlenerek tariflerimizi yerel tatlara uyarlıyoruz.

Ürettiğimiz tüm ürünleri sağlıklı, kaliteli, taze ve sıcak olarak tüketiciye ulaştırmayı hedeflerken çok kısa sürede sevilen ve benimsenen Azizoğlu Fırın & Cafe, şimdi 2 şubesiyle her gün binlerce lezzetsever müşterisine hizmet veriyor. Tabii ki tüm şubelerde aynı lezzet ve hizmet kalitesini sunarak kurulduğumuz ilk günden bugüne malzeme temininden satışa her aşamada, en sağlıklı, en iyi, en lezzetli ve en temiz ürünler üretmeyi bir üretim felsefesi olarak benimsedik. Her zaman sağlıklı ve yüksek kaliteli ürünler sunmayı amaçlarken ayrıntılı ve geniş kapsamlı üretim programımız sürekli kontrol edilmektedir.